مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن .

مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن

صنعت عطرسازی

 عطر زنانه خوشبو
بو (وام‌کلمه از گویش عربی) ماده‌‌ای خوشبو میباشد که برای خوشبوسازی تن یا این که دور و بر و یا این که متاع به کار گیری می شود. رایحه از مواد صنعتی و یا این که طبیعی، مخلوط و ساخته می شود. مواد اول معطر خالق‌ی بو از روش استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا این که از طریق‌های ایجاد تصنعی و مصنوعی مواد شیمیایی تنظیم می گردند.

از روش متن ها و حفاری‌های باستان‌شناسی معین شده است عطرها در برخی از فرهنگ و تمدن‌های نخستین انسانی وجود داشته‌اند. عطرسازی امروزی از آخرها قرن نوزدهم میلادی که ایجاد تصنعی مواد معطری همچون وانیلین و کومارین به‌طور تجاری ممکن شد، آغاز شوید.

مواد تشکیل دهنده رایحه | نگین تجارت پیام

 

 

صنعت عطرسازی

 

ایجاد گونه های بو و ادوکلن، موسوم به خوشبوکننده‌ها، در ده سال‌های اخیر، زیر تأثیر تغییرات چشمگیری قرار گرفته میباشد. پیش از آن، عطرسازها معمولاً با شاگردی در آزمایشگاه‌ها و با عمل با مواد سنتی و پیروی از طریق‌های منظم فراگیری می‌دیدند و به مهارت‌هایی در اختلاط و ادغام مواد دست می‌یافتند. فقط گهگاه بویی نو و اصیل نوآوری می شد، مانند عطراولداسپایس، که بلافاصلهً جواب خودبه‌خویش و مناسب را از طرف مصرف‌کنندگان اخذ کرد. اضافه مردم نمی‌دانند که ابتکار عمل یک خوشبوکننده قابل‌پذیرش چقدر پیچیده میباشد؛ برای انجام این عمل به دانستنی‌های علمی، مهارت و تجربه یار و همدم با تخصص در مسائل فنی شیمی سنتزی و تأیید گروهی از مصرف‌کنندگان نیاز میباشد.

کلمه و واژه Perfume، اسم خویش را از واژه و کلمه لاتینی Perfumare (به معنای یاور با دود) گرفته میباشد، چون آنان به صورت اصلی، مواد خوشبوکننده‌ای بودند که در معبدهای مصری سوزانده می‌شدند. مواد خوشبوکننده نخستین صرفا مخلوطی از چاشنی آسیاب گردیده قابل انعطاف بودند که با مُر یا این که میعه (استوراکس) به هم می‌چسبیدند. پیشرفت بعدی کشف این قضیه بود که در شرایطی که چاشنی یا این که گلی در چربی یا این که روغن خیسانده شود، چربی یا این که روغن، بخشی از ماده اصلی خوشبوکننده را نگه می دارد. بنابراین روغن‌های دارویی و مرهم‌های معطر دارای اسم و رسم عصر مسیحیت ساخته شد. ابن‌سینا، پزشک معالج اهل ایران،تقطیر با بخارآب روغن‌های فرّار را کشف کرد. وی در مقطع پژوهش برای کشف شربت‌های دارویی، اخذ گل‌هایی که در یک انبیق با آب جوشانده می گردند، پاره ای از عصاره را به جنس تقطیر منتقل میکنند. با رجوع کمپانی‌کنندگان در نزاع‌های صلیبی، تمام هنر و مهارت عطرسازی شرق، علاوه بر دانستنی‌های مرتبط با منابع صمغ‌ها، روغن‌ها و چاشنی به اروپا منتقل شد.

فرانسه تولیدکننده اکثری از عطرهای گران‌بهاست. ادوکلن‌های کهن دستکم با عمر 200 سال در شهر کلن، آلمان، ساخته‌گردیده‌اند؛ احتمالاً این مواد اولی اجناس واردشده به ایالات متحده بودند. فقط در ده سال 1950 بود که صنعت های ایالات متحده کشف کردند فروش مواد معطر به‌چهره رقیق‌گردیده با الکل سودآور میباشد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۷:۵۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

منتخب عطرهای تابستانی با روایح یگانه و نو به یاور بها

عطر زنانه خوشبو
منتخب عطرهای تابستانی با روایح یگانه و نو به یاور بها (تومان و پوند) را بخوانید!
این عطرها در تمام ارتفاع فصل تابستان تا وقتی‌که مجدد برگ‌ها آغاز به ریختن نمایند، برای شما باقی خواهند ماند.

زمانی که فصل تابستان فرا میرسد، روایح تازه را نیز به هم پا خویش میاورد، تلاش فرمایید جزو او‌لین نفراتی باشید که از بوهای مرکباتی، نارگیلی و کوکتل‌های کرمی به کار گیری مینمایند. در‌این متن تنی چند از شایسته ترین روایح برای داشتن تابستانی خیس و نو و جالب جمع آوری گردیده‌اند...

 

Mandarino Di Amalfi Acqua
از مارک Tom Ford
بها: 99 پوند – حدود 500 هزار تومان

آیا آروزی دراز کشیدن در حاشیه دریا براق و گرم آمالفی ایتالیا و احساس کردن موج‌های آب دریا را دارید؟ یک اسپری از این بو تابستانی باشکوه تام فورد شمارا مستقیما به آن‌جا میبرد.

 

 

 

Moonlight in Heaven
از مارک Kilian
بها: 115 پوند – حدود 600 هزار تومان

بوهای نارگیل، انبه و تونکابین را از این رایحه تماما کرمی استنشاق خواهید کرد، بوهایی دلنشین از فصل تابستان.

 

 

 

Dark Rum
از مارک Malin & Goetz
بها: 125 پوند – حدود 600 هزار تومان

آیا عطری تابستانه موجود است که بوی پیناکولادا (آب میوه پورتوریکویی بر اساس آب آناناس و شیر نارگیل) را بدهد؟! این شیشه بو دارنده بویی از نارگیل و میوه‌های تابستانی میباشد.

 

 

 

Bronze Goddess
از مارک Estee lauder
ارزش: 42 پوند – حدود 200 هزار تومان

به محض به کارگیری از این بو، خودتان را در کنار دریا خواهید روءیت کرد. بویی بسیار باشکوه از لوسیونی برنزه کننده و نارگیل!

 

 

 

Mandarine
از مارک Jo Loves
بها: 110 پوند – حدود 530 هزار تومان

یکی‌از شایسته ترین عطرهای نو تابستانی، ماندرین عطری تابستانه، مرکباتی و نو میباشد و میتوانید در تمام ارتفاع روز از آن استعمال نمائید و همچنان باشکوه و یگانه به حیث برسید.

 

 

 

One Summer
از مارک CK
بها: 33 پوند – حدود 160 هزار تومان

این بو مرکباتی، جدید و به طور کامل تابستانه با فقط یک اسپری حسی به طور کامل خیس و جدید و بشاش را به شما میدهد. این رایحه اسپرت بوده و برای تمامی قابل به کار گیری میباشد.

 

 

 

Daisy
از مارک Marc Jacobs
ارزش: 51.50 پوند – حدود 250 هزار تومان

عطری کهن البته خیلی خوب با بوهای گل‌دار (مانند اسمش) که دارنده آندرتون چوبی و گرمی نیز میباشد برای ضیافت‌های تابستانی بعدازظهر و شب انتخابی عالی میباشد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۱:۵۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اکنون ببینیم بو و اسپری چه تاثیری بر روی پوست کودک ها دارااست؟!

عطر زنانه خوشبو
پوست آقایان با پوست خانم ها تفاوت هایی جزئی داراست. پوست آقایان قطور خیس، تیره خیس و پرموتر میباشد. البته آیا تقسیم بندی عطرها مبنی بر مردانه و زنانه به خیال و خاطر این تفاوت های جزئی در پوست آن ها میباشد؟ بعضا پژوهش ها نشان داده اند که پوست خانم ها و پوست آقایان حتی از حیث ترازو ترشحات چربی هم تفاوت چندانی با هم ندارند.

اکنون ببینیم بو و اسپری چه تاثیری بر روی پوست کودک ها دارااست؟!
اسپری کردن رایحه روی خرقه عارضه ها پوستی ندارد و شایسته ترین عمل این میباشد که به جای استعمال از بو، بهداشت کودک ها را رعایت فرمائید تا به خوشبوکننده‌ها نیاز پیدا نکنند.

پزشک نیلفروش‌زاده، نوشت: خیر‌فقط بو و ادکلن، بلکه حتی کرم‌های معطر منحصر بزرگسالان هم مطلوب خردسال ها وجود ندارد چون پوست طفل‌ها و سیستم تنفسی‌شان بسیار حساس میباشد و محصولاتی که برای آنان به فعالیت می‌رود، می بایست مختص و تایید گردیده باشد. امروزه بو و ادکلن‌های منحصر به فرد خردسالان هم وارد بازار گردیده البته به صرف اینکه روی عطری مندرج منحصر به فرد خردسال ها، نباید به آن اطمینان کرد. لازم میباشد رایحه یا این که فرآورده بهداشتی که خریداری میشود، آرم استاندارد و برچسب دارای اعتبار داشته باشد.

برای بچه در گیر به حساسیت به هیچ عنوان نباید از رایحه یا این که تولیدها آرایشی – بهداشتی معطر بهره مند شد چون سبب ساز می‌گردد تن طفل عکس العمل شدید نشان دهد. از سوی دیگر، گهگاه به کارگیری از رایحه روی پوست در حالت معمولی سبب آلرژی نمی شود ولی در مواجهه با آفتاب سبب ساز خارش، قرمزی و ساخت تاول و ترشح و لک خواهد شد. در حالتی‌که فرزندتان حساسیت ندارد، استعمال گهگاهی از بو منحصر کودک ها اشکالی ندارد البته هیچوقت بو را روی پوست نوپا اسپری نکنید چون ممکن میباشد سبب ساز بروز آلرژی یا این که لک شود.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۷:۲۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

به فصل و ساعت استعمال بو اعتنا داشته باشی

عطر زنانه خوشبو
به مقصد خویش دقت داشته باشید: در صورتی‌که قصد دارید به مسجد، اداره، گفتمان کاری، ملاقات مریض در درمان گاه یا این که منزل سالمندان بروید، سفارش می کنیم خیلی معدود بو بزنید یا این که ابدا نزنید.
در مقابل، در حالتی که راز قرار عاشقانه یا این که دیدار با دوستان خوب صمیمی میروید، به اندازه کافی از بو استعمال فرمایید.
رایحه دیرین را بدور بیندازید: در حالتی‌که شم کردید که بوی عطرتان مثل مدام وجود ندارد و تند و زننده شده‌است، شاید وقتش رسیده تا آن را بدور بیندازید. هیچ وقت برای اینکه پول متعددی برای خرید بو هزینه کرده‌اید، آن را بعداز مورخ انقضا مصرف نکنید.
حواستان به مواد شیمیایی بو باشد: پیش از خریداری کردن یک شیشه پهناور، خوب میباشد اشانتیون رایحه موردنظر خویش را از دکان‌های دارای اعتبار خریداری فرمائید. آن را روی تن خویش آزمایش نمایید و ملاحظه کنید آیا با شیمی تن شما تناسب دارااست یا این که نه! بعضا از عطرها روی پوست‌های متعدد، عطر‌های گوناگونی دارا هستند.
در وسایل نقلیه همگانی بو نزنید: وقتی که در اتوبوس یا این که مترو میباشید، رایحه یا این که اسپری نزنید. تا این عطر جذب پوست یا این که خرقه بشود، مدتی ارتفاع می کشد. درضمن، مردم دوست ندارند در یک فضای همگانی یک دفعه با بوی نو ای (هر یک‌سری خوشایند) مواجه شوند. همینطور، ممکن میباشد شخصی که کنار شما نشسته به رایحه آلرژی داشته باشد و این مساله میتواند باعث بد شدن درحال حاضر وی بشود.
رایحه را به خرقه نزنید: خیلی از ما عادت داریم بو، ادکلن یا این که اسپری را روی جامه میزنیم. ولی دقت داشته باشید که برخی از تولیدها روی جامه لکه تولید مینمایند و تا جامه شسته نشود هم از فی مابین نمی‌فرآیند.

عطرهایی که قرار میباشد صبح بزنید، بایستی سبک و ملایم باشند.

به فصل و ساعت استعمال بو اعتنا داشته باشید: عطر گل در روزهای سرد زمستانی، رده خاصی ندارد و خیلی بی‌ربط به‌حیث میرسد. ولی همین عطرها برای فصل تابستان عالی می‌باشند.
همینطور بایستی بدانید که عطرهایی که قرار میباشد صبح بزنید، بایستی سبک و ملایم باشند. احتمالا حدس زده‌اید که رایحه‌های شب، هر چه سنگین‌خیس و توانا‌خیس باشند، بهتر خواهد بود.
مکان‌های مطلوب رایحه را بشناسید: در شرایطی که دوست دارید که رایحه بیشترین پخش عطر را داشته باشد، آن را روی مناطقی از تن بزنید که نبض دارا هستند. به‌طور نمونه، مچ دست، پشت گوش یا این که پشت زانو شایسته ترین جاها برای رایحه زدن محسوب میگردند. معدود بودن بو هم در ماندگاری بوی آن نقش مهمی دارااست.
همینطور می بایست بدانید، هیچ‌وقت بو را روی پوست نمالید و صرفا آن را روی پوست اسپری فرمایید تا به طور کامل پخش شود.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۵:۴۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رایحه چه چیزی است؟

عطر زنانه خوشبو
دراین جا برای‌تان نکات جالبی از دنیای خوش بوی عطرها آورده‌ایم. امید داریم شایسته ترین گزینش را داشته باشید.

رایحه چه چیزی است؟
عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس‌های روغنی ساخته می شوند. این‌که در هر عطری واحد سنجش اسانس روغنی به‌کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب میباشد شما هم با آن ها آشنا گردید تا موقع خرید گزینش ظریف‌تری داشته باشید.

پرفیوم‌ها: پرفیوم‌ها شایسته ترین و بادوام‌ترین دسته بو‌ها با 22درصد اسانس روغنی می باشند.

ادو پرفیوم‌ها: پس از پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار میگیرند. این تیم با داشتن 15 الی 22درصد روغن‌های معطر مرتبه دوم را به‌دست میاورند.

ادوتویلت‌ها: این دسته8 تا 15درصد اسانس روغنی دارا‌هستند.

ادکلن‌ها: که برای مردان به کارگیری می شود صرفا حدود 4درصد روغن دارا هستند.

ادوفرش‌ها: ولی رقیق‌ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می گردند که 3درصد اسانس روغنی دارا‌هستند و به کار آن‌هایی میایند که دل‌شان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هرچقدر ترازو اسانس روغنی یک بو اضافه باشد قیمتش هم طولانی تر و ماندگاری‌اش زیادتر خواهد بود.برای همین با اعتنا به به کار گیری‌ای که از عطرتان می‌کنید یکی از جور‌های بالا را گزینش کنید. معمولا برای ضیافت‌ها گونه اولیه و دوم آیتم‌های بسیار قابل قبولی می باشند، به‌خصوص آن‌هایی که دوست ندارند عطرشان را به یار‌شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استعمال‌های روزانه و اطراف‌های کاری، از ادوتویلت‌ها و ادوفرش‌ها استعمال کنید که عطر‌های رقیق و ملایمی دارا‌هستند. امروزه ادوپرفیوم‌ها و ادوتویلت‌ها، بیشترین ایجاد خودشان را دارا هستند. زیرا بشر‌های مدرن طولانی تر از هر چیزی خواهان ماندگاری می‌باشند و هردو این موردها ماندگاری نسبتا بالایی دارا‌هستند.

مراقبت بو
بعداز به کارگیری بو از محکم مسدود شدن درش مطمئن گردید. شیشه عطرها را در جاهای گرم یا این که در معرض فروغ و روشنایی خورشید قرار ندهید. این کار سبب از میان رفتن بخش متعددی از بوی بو و در عین حالا تیره شدنش می شود. به همین خیال میباشد که خیلی از ایجاد‌کنندگان عطرها شیشه‌های تیره یا این که مات را برای عطرشان گزینش می‌کنند.
کارایی کنید عطری را گزینش کنید که انگار برای شما تاسیس شده است، عطری که با آن حس راحتی کنید. به‌این‌که این بو روی تن فلان دوست یا این که آشنا خوش بوست اکتفا نکنید. عطرها را قطعا بایستی روی تن خودتان آزمون کنید. پوست هر کسی، واحد سنجش خشک یا این که چرب بودنش و حتی عطر فردی هر شخصی با سایرافراد مختلف میباشد. زمانی برای خرید بو به فروشگاهی میروید، آن بو را روی تن‌تان اسپری کنید و بگذارید 10 دقیقه بماند. معمولا پس از 10دقیقه عطرها خودشان را نشان میدهند و میتوانید تشخیص بدهید برای شما مطلوب می‌باشند یا این که خیر ولی می‌باشند عطرهایی که در یک ساعت اولیه چندان دوست داشتنی به‌لحاظ نمیرسند و جدید پس از سپری شد یک ساعت خودی نشان میدهند. کارایی کنید برای خرید رایحه به هیچ عنوان و به هیچ وجه شتاب نکنید. اعتقاد کنید بشر لباسی با پارچه زمخت را ریلکس‌خیس از بو نامناسب تحمل می‌کند!

بو ارزان ارزش هیچ وقت!
توجه داشته باشید که هیچ گرانی بی‌حکمت وجود ندارد! مطلقا یک بو ارزان بها خیر چندان دارای شهرت نمی‌تواند جای مارک‌های دارای اعتبار تولید کننده بو را بگیرد. در امر عطرهای نامرغوب می بایست بدانید که ممکن میباشد کمی بعداز استعمال بدبو شوند. برای همین در حالتی‌که از این مدل عطرها دارید آن‌ها‌را به هیچ‌وجه روی خرقه‌تان اسپری نکنید. این کار سبب می شود بوی بد به خورد جامه برود و به مشقت بتوانید از دستش خلاص گردید البته در حالتی که روی مچ دست‌های‌تان اسپری گردیده باشد با شست‌وشو به راحتی از دربین خواهد رفت.
بو را معمولا روی خرقه اسپری نمی‌کنند، به‌خصوص پرفیوم‌ها و ادوپرفیوم‌ها، زیرا معیار روغن آنان بالاست و روی جامه لکه می‌اندازد، اما در‌حالتی که خیلی دوست دارید خرقه‌تان هم بوی بو بدهد، می توانید بو را روی خرقه‌های تیره و با مسافت اسپری کنید، آن هم در محل‌هایی که به دیده نمی‌آیند، مثل ذیل تای گریبان جامه.

بو‌های اصلی
عطرها با این‌که خیلی مختلف می باشند ولی در تولید‌شان معمولا از یکسری عطر‌های اصلی استعمال میشود، عطر‌هایی مثل، رایحه گل‌ها، عطر‌های شرقی، ترکیب گل و عطر‌های شرقی، چوب کفش تابستانی و میوه‌ها جزو اصلی‌ترین‌ها می باشند. همینطور گیاهانی مثل بادیان رومی، گل سرخ، ترنج، هل، چوب سدار، اکالیپتوس، کندر، یاسمن، شمعدانی، زنبق، اسطوخودوس، لیمو، یاس بنفش، لی لی، ماگنولیا، خزه، فصل بهار نارنج، پرتقال، زنبق زرد رنگ، نعنا، کاج، تمشک، رز، گل مریم و وانیل جزو مورد ها بسیار دوستداشتنی و پرطرفدار به اکانت میایند. جور رایحه این گیاهان و میوه هاست که انتخاب می کند رایحه شما سرد میباشد یا این که گرم.
شاید از خودتان بپرسید؛ چطور می گردد عطری که ترکیبی از روغن‌های معطر و الکل میباشد به یادماندنی شود؟ در حالی که الکل می‌پرد و روغن‌های معطر هم ممکن میباشد زیاد با دوام نباشند.

سر ماندگاری رایحه با بخش دیگری از طبیعت تکمیل می شود: حیوان‌ها! دیدنی میباشد بدانید بو را با کمک دریافت کردن از برخی از حیوان ها به یاد ماندنی می‌کنند. حیواناتی مثل آهو، با تولید مشک به دوام عطرها کمک می‌کنند. یعنی معمولا سازندگان عطرهای خوشبو کمی مشک و عنبر هم به عطرشان بیشتر می‌کنند تا این عطرها زمان عصر بیشتری بو‌شان را مراقبت کنند و روی تن بمانند.
معمولا معیار ماندگاری پرفیوم ها و ادوپرفیوم ها به همین خیال و خاطر اضافه از سایز عطرهاست. به این ترتیب درصورتی که ترازو ماندگاری بو برای تان مهم میباشد به سراغ این دو گونه بروید.

 

بیش تر بخوانید: صحیح کردن رایحه خانگی

طریق صحیح به کار گیری‌ کردن از بو
خیلی‌ها فکر می‌کنند همین که رایحه را روی تن اسپری کنند، کار تمام میباشد! غلط نکنید. رایحه زدن آداب منحصر به فرد به‌خودش را داراست، اما چنانچه دل‌تان می خواهد ماندگاری عطرتان طولانی تر شود و مرتبا ناچار به به کار گیری دوباره نباشید؛ رایحه را روی نصیب‌های نبض‌دار تن اسپری کنید آن هم خیر از مسافت خیلی نزدیک. عطری که از مسافت نزدیک اسپری شود روی یک نقطه عده میشود و احتمال این‌که بوی آن به تلخی بزند زیاد میگردد. مچ دست‌ها، گردن (در مواقعی ممکن میباشد سبب ساخت آلرژی شود) و آرنج‌ها محل‌های اصلی اسپری شدن رایحه میباشند. دست‌تان را در مسافت 10 تا 15 سانتی‌متری این نقاط بگیرید و به آرامی بو را اسپری کنید. در زمینه‌ی مچ دستان یک نکته را به خیال داشته باشید؛ بعداز به کار گیری از رایحه، مچ‌ها را به هم نسایید؛ این کار سبب وخیم شدن بوی عطرتان می‌گردد.
برخی‌ها رایحه را صرفا روی گردن‌شان اسپری می‌کنند البته تنها به گردن اکتفا نکنید زیرا بخش متعددی از بوی عطرتان افزایشی خواهد رفت و کمرنگ می شود. مچ دست‌ها برای تکمیل این پروژه عالی میباشد!

یک رویه دیدنی دیگر هم برای این‌که بوی خوش‌تان طولانی تر شود موجود است، کمی کمی از عطرتان را در هوا اسپری کنید و به سمتش بروید، این طوری بو روی تمام تن‌تان خواهد گرد هم آیی. در صورتی عطرتان ماندگاری کمی دارااست و به عنوان مثال تا از منزل به ضیافت برسید پریده میباشد یا این که کمرنگ گردیده، خوب میباشد شیشه را به یاروهمدم‌تان داشته باشید و زمانی نزدیک مقصد آیتم نظرتان شدید از عطرتان مجددا به کار گیری کنید. این کار بو را نو‌خیس نگه می دارد.

تمام تولیدات عطری
از تمام تولید ها متعلق به عطرتان به کارگیری کنید.
در حالتی که اعتنا کرده باشید به‌خصوص عطرهایی که بوسیله کمپانی‌های دارای شهرت ساخت میگردند معمولا باطن باکس‌هایی می‌باشند که بقیه تولیدها مثل لوسیون و ژل خزینه یا این که دوش هم داخل شان قرار گرفته میباشد. برای این‌که مدام بوی خوب‌تان به قوت اولیه لحظات به کار گیری از بو باقی بماند میتوانید موقع استحمام از ژل دوش یا این که گرمابه این تولیدها به کار گیری کنید. پس از استحمام، لوسیون به عبارتی کالا یا این که اسپری را آیتم به کارگیری قرار دهید. در غایت هم ادوپرفیوم‌تان را روی تن اسپری کنید و مطمئن باشید که این عطر تا استحمام بعدی به‌نیکی روی تن‌تان باقی خواهد ماند. به خیال داشته باشید برای به کار گیری از لوسیون خوب میباشد که از پاها استارت کنید. این طوری رایحه لوسیون افزایشی می‌رود و خیلی خوب روی تن می‌نشیند.

رایحه گرم، رایحه سرد
معمولا اضافه اشخاص تمجید معمولی بو گرم و سرد را می شناسند؛ میدانند عطرهایی که در آنان عطر شکلات یا این که چوب کفش تابستانی یا این که چاشنی‌های شرقی به کار رفته باشد عطرهای گرم به اکانت میایند و عطرهایی که در آنها عطر لیمو و نارنج یا این که هندوانه به کار رفته باشد عطرهای خنک میباشند. برای فصل‌های سرد بایستی از عطر‌های گرم به کارگیری کرد و برای فصل‌های گرم از بو‌های سرد.
اکنون که کم‌کم به فصل بهار نزدیک می‌شویم، بد وجود ندارد به فکر عوض کردن عطرتان بیفتید. برای این فصل از بو‌های خنک به کار گیری کنید. بهتر میباشد برای این فصل 2 رایحه تهیه و تنظیم کنید؛ یکی برای استعمال روزانه و دیگری برای ضیافت‌ها. عطرهای سنگین، مثل تولیدها مارک دیور یا این که ورساچه را در ضیافت‌ها به کارگیری کنید؛ این عطرها معمولا به تلخی یا این که شیرینی میزنند.
از آن‌جایی که با ورود به بهار روزهای گرم هم کم‌کم خودی نشان می دهند به سراغ عطرهایی با ماندگاری زیاد بروید. تن در فصول گرم سال، اضافه عرق می‌کند و همین موضوع سبب از فی مابین رفتن زود به زود بوی بو میگردد برخلاف فصل زمستان که عطرها برای خودشان هم اکنون حالاها میمانند و جایی نمی‌پروسه!

بو اصل
نسبت به خرید بو اصل، حساس باشید. عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارا‌هستند. در صورتی‌که بو شما نامرغوب باشد احتمال این‌که به تن‌تان و حتی به اطراف‌زیست صدمه بزند زیاد میباشد. این ایام زیاد چشم می گردد که دستفروش‌ها عطرهایی را با شکلی مشابه عطرهای اصل میفروشند و متاسفانه جمع‌ای هم این عطرها را میخرند. محرمانه به تارنما‌های فروش بو گزینه نظرتان بزنید. با یک جست‌وجوی بی آلایش متوجه خواهید شد که ارزش آن بو حدود چقدر میباشد. چطور ممکن میباشد به عبارتی بو را با یک دهم ارزش بفروشند و بگویند اصل هم است؟ حتی چنانچه گفتند به خیال و خاطر نداشتن باکس به بها زیر فروخته می شوند اعتقاد و باور نکنید؛ این عطرها تقلبی می‌باشند.

به چه شکل رایحه تقلبی را تشخیص دهید؟
عطرهای تقلبی معمولا شیشه‌های نامرغوب و کدری دارا هستند. چاپ روی شیشه و باکس معمولا کمرنگ و با مثال اصل آن مختلف میباشد و محتویات شیشه به شیوه عجیبی غیرعادی به‌حیث می آید(برای مثال خیلی پررنگ می‌باشند).
در حالتی‌که در وب عکس مثال‌های اصل را مشاهده کنید به راحتی میتوانید با مثال‌هایی که فروشنده‌ها به شما نشان می دهند مقایسه کنید و گزینش صحت داشته باشید. در‌حالتی که بو شما تقلبی باشد می تواند علاوه بر پوست به ریه‌ها نیز زخم بزند. علائمی مثل خارش گلو و بینی، عطسه، آبریزش بینی و سرفه میتواند نشان‌دهنده مشکل‌دار بودن عطرتان باشد. از طرف دیگر کسانی که حساسیت دارا هستند یا این که به بیماری‌ها و مشکلات تنفسی مثل آسم مبتلا می‌باشند می بایست بسیار مراقب خودشان باشند.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۵:۳۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

بو زنانه فنسی از مارک جِسیکا سیمپسون

عطر زنانه خوشبو
بو زنانه فنسی از مارک جِسیکا سیمپسون (Jessica Simpson)، بازیگر و خواننده آمریکایی، میباشد که در سال ۲۰۰۸ به بازار معرفی شد. فنسی بو گرمی داراست و دارنده آمیزه‌ای از عطر‌های شرقی و جنگلی میباشد. این رایحه شامه‌نواز زنانگی فوق‌العاده‌ای هم داراست که یادآور نازکی و برازندگی میباشد. بعضی خریداران فنسی معتقدند که ای کاش زودتر با این رایحه آشنا گردیده بودند. در شرایطی که شیدا بو‌های شیرین و کاراملی می باشید، پس فنسی به دست‌کم یک توشه آزمون‌کردنش می‌ارزد. ضمن اینکه فنسی گزینش قابل قبولی برای استعمال روزانه میباشد و به‌گفته خریدارانش بیان کننده ماندگاری نسبتا خیر هم داراست.

نت آغازی هلو، زردآلو، میوه‌های قرمز رنگ
نت میانی گل گاردنیا، یاس، بادام برشته
نت اساس چوب دمپایی، وانیل، عنبر
۲. ادو تویلت پرینسس (Princess)


بو زنانه پرینسس از مارک وِرا وانگ (Vera Wang)، طراح مشهور جامه عروس، میباشد که در سال ۲۰۰۶ روانه بازار شد و با رنگ بنفش و درپوش تاجی‌صورت دخترپسندش بلافاصله محبوبیت متعددی پیدا کرد. پرینسس به‌خیال ظواهر خوش‌ساختی که دارااست برای کادویی تعیین گیرایی میباشد. ازلحاظ گونه عطر هم میتواند برای عشق و علاقه‌مندان به عطر‌های شیرین و شکلاتی بو جذابی باشد. حتی برخی هوا داران این رایحه از پرینسس با تیتر عطری خوشمزه حافظه کرده‌اند. منتها توده‌ای هم معتقدند که پرینسس طولانی تر ظواهر خوشگلی داراست تا عطر‌ای یگانه و به‌یادماندنی.

نت آغازی نیلوفر آبی رنگ، سیب، پرتقال ماندارین، زردآلو
نت میانی میوه گواوا، گل تیاره، گل مریم، شکلات تلخ
نت شالوده وانیل، عنبر، چوب
۳. ادو تویلت گلو (Glow)


بو زنانه گلو اول بو جنیفر لوپِز (Jennifer Lopez) بود که در سال ۲۰۰۲ به بازار آمد و به‌قدری مورداستقبال واقع شد که در فهرست پرفروش‌ترین عطرهای سلبریتی‌نشان قرار گرفت. این رایحه خوش‌شانس حتی بقیه سلبریتی‌های معروف را هم وسوسه کرد که به اندیشه فعال‌ساز‌ی خط ایجاد رایحه بیفتند. از گلو می‌اقتدار به‌تیتر عطری برنا‌پسند اسم موفقیت که برای به کار گیری در روز و ملاقات‌های غیر قانونی توصیه می شود. برای دفتر کار هم گزینش بیراهی وجود ندارد. عطر صابونی‌مانند گلو حسی سرشار از تازگی و پاکیزگی را به ذهن متبادر می‌نماید که برای عشق و علاقه‌مندان بدین‌دست بو‌ها دوست‌داشتنی میباشد.

نت آغازی گریپ‌فروت، پرتقال ماندارین، بهارنارنج
نت میانی زنبق، رز، مریم، یاس، شکوفه پرتقال
نت اساس مُتردید، عنبر، چوب کفش تابستانی، وانیل
۴. ادو تویلت پَشن (Passion)


رایحه زنانه پشن از مارک الیزابت تِیلور (Elizabeth Taylor)، بازیگر سرشناس فیلم‌های کلاسیک هالیوودی، میباشد که آخرها ده سال ۱۹۸۰ راهی بازار شد. پشن دارنده عطر‌ای شرقی میباشد و به‌عامل برخورداری از بو لطیف گل‌های معطری همچون یاس احساس‌وحالی احساسی و پرشور تولید می نماید. ولی از شیرینی دلپذیر عطر وانیل هم بی‌منفعت وجود ندارد. منتها شاید از بابت پباده سازی شیشه پاره ای توی ذوق و سلیقه بزند. ولی درکل توده متعددی از خریدارانش درمورد بو این رایحه نظرها مثبت داده‌اند و به‌نظرشان پشن عطری گران قیمت میباشد که هرچه اضافه روی پوست می ماند خوش‌عطر‌خیس می گردد.

نت آغازی ترنج، گشنیز، گیاه درمَخیر، گل گاردنیا، یاس، رز، گل یِلانگ یِلانگ، زنبق دره
نت میانی مریم، زنبق زردرنگ، عسل، گل آفتاب‌پرست، عنبر، مُتردید
نت مبنا نعناع هندی، چوب کفش تابستانی، چوب سدر، عود، خزه، جُندبیدَستَر، مُشک وتردید زَباد، گل آفتابی، چرم، وانیل
۵. ادو پرفیوم فَنتَسی (Fantasy)


بو زنانه فنتسی دو‌مین رایحه بریتنی اِسپیرز (Britney Spears)، خواننده و بازیگر به‌اسم آمریکایی، میباشد که در سال ۲۰۰۵ به بازار معرفی شد. فنتسی به‌برهان برخورداری از بو گل‌ها بو قابل قبولی برای به کارگیری در وقت ها روز به‌شمار می‌رود. البته صرفا برای افرادی که به بو‌های شیرین عشق‌مندند دوست‌داشتنی خواهد بود. در ضمن از ماندگاری بالای این بو زیاد تمجید شده‌است. علاوه‌بر بو دلنشین برای کادویی هم ازلحاظ خصوصیت‌های ظاهری گزینش شیک و نسبتاً کلیه‌پسندی میباشد. چراکه شیشه فنتسی با کریستال‌های سواروسکی می تواند هر میزآرایشی را جلوه‌دارتر نماید.

نت آغازی میوه لیچی قرمز‌رنگ، به طلایی، کیوی
نت میانی کاپ‌کیک، شکلات سپید، یاس
نت شالوده مُتردید، ریشه زنبق زردرنگ، چوب
برای خرید این رایحه کلیک نمایید

۶. کول واتِر (Cool Water)


رایحه زنانه کول واتر از مارک شناخته‌گردیده دیویدف (Davidoff) میباشد که در سال ۱۹۹۶ بعد از عرضه ورژن مردانه همین رایحه به بازار آمد. کول واتر دارنده بو وقار‌بخش اقیانوسی میباشد و عطر باد ملایم خنک و آب دریا را به مشام میاورد. برای شامه‌های تیز عطر چوب و میوه هم در کول واتر قابل‌تشخیص خواهد بود. با این بو میتوانید احساس پری‌دریایی خوش‌بویی را داشته باشید که جدید از آب برخاسته میباشد. اما برخی خریداران این رایحه معتقدند که عطر چندان یگانه و متمایزی ندارد. منتها فراموش نکنید که کول واتر برای روزهای داغ فصل‌تابستان تعیین قابل قبولی میباشد و می تواند شم تازگی و پاکیزگی با خویش به‌یاور بیاورد.

نت آغازی عطر‌های اوزونی، مرکبات، آناناس، انگور سیاه، خربزه عسلی، نیلوفرآبی
نت میانی رز بهاری، یاس، زنبق دره
نت مبنا زنبق رنگ زرد، گیاه وِتیوِر، چوب کفش تابستانی، هلو، سلطان‌توت
برای خرید این رایحه کلیک فرمایید

۷. ادو پرفیوم کَن کَن (Can Can)


بو زنانه کن کن از مارک پاریس هیلتون (Paris Hilton)، بازیگر و خواننده دارای شهرت آمریکایی، میباشد که در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد. کن کن عطری دارنده بو میوه‌ای با حسی سرشار از شادابی و جوانی میباشد. درین رایحه خوش‌تولید بو گل‌هایی همچون شکوفه پرتقال به مشام می رسد که در مخلوط با بو میوه‌هایی ازجمله شلیل به بو فوق‌العاده انرژی‌بخشی تبدیل گردیده‌اند. اکثر زمان ها دوستداران کن کن این رایحه را گزینش قابل قبولی برای استعمال روزانه به‌ویژه در فصل بهار و فصل‌تابستان می داند‌اند. کن کن از عطر‌های شرقی هم بی‌قسمت وجود ندارد و از این بابت عطری پراحساس و فوق‌العاده زنانه به‌شمار میاید.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اصول تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم

عطر زنانه خوشبو


اصول تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم

تفاوت های ادوتویلت، ادوپرفیوم و ادکلن در چست؟کدام یک از آن ها ماندگارترند؟
اقتصادنیوز: وقتی که در پی یک رایحه به عنوان بو خاص خودتان می گردید به چه فاکتورهایی توجه میکنید؟ آیا میدانستید که جداگانه از عطر ویژگی هایی در عطرها و ادکلن های مناسب شما میباشند که می بایست هنگام خرید بدانید و رعایت فرمائید.

به گزازش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، هنگام ایستادن در یک مغازه و انتخاب عطر، اکثر مردم به دسته خاصی از عطر ها دقت نمی lrm;کنند و فقط آنچه را دوست دارند خریداری میlrm; کنند و اکثریت قریب به اتفاقی از مردم نمیlrm; دانند که رایحه چه می‌باشد. پیدا کردن سیرتکامل مناسب عطر به اندازه گزینش یک عطر مناسب بسیار مهم است. در صورتی خیلی قدرتمند و تند باشد می lrm;تواند شما و اطرافیانتان را خفه کند و چنانچه خیلی سبک و ملایم باشد، به چشم برهم زدنی رایحه ی آن از دربین می lrm;رود و دیگر اثری از بو نخواهد ماند.

در این قسمت از دنیای مد نمناک ما قصد داریم که‌این مسائل به زبان معمولی توضیح دهیم. اینجا چگونگی تمایز در بین 5 رایحه ی بسیار دوستداشتنی و دارای شهرت در دنیای بزرگ و پیچیده بو ها آورده شده‌است.

با ادوتویلت، ادوپرفیوم و ادکلن و تفاوت آن‌ها آشنا شوید
پرفیوم

انسان از بعدازظهر های بسیار قدیم که با یاری روغنlrm; های ضروری ضماد و مرهم تهیه می lrm;شد، با عطر آشنا بوده می باشد.

امروزه عطر دارای بیشترین غلظت روغنlrm;های اساسی، حدود 20% تا 30% می باشد و در بهره عطر کرمی تر شده و به عطر ای به یاد ماندنی تر و طولانی زمانه تر تبدیل شده‌است و ممکن است نسبتاً 6 ساعت روی پوست بماند و پارچه ها می lrm;توانند بیشتراز یک روز آن را حفظ کنند و این باعث می lrm;شود که عطر با بالاتربن بها از در بین تمامی گزینه های عطرسازی مصرف شود و به وضوح برای استفاده روزمره در نظر گرفته نمی lrm;شود.

شایسته ترین رایحه خیر

اصول تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم
اِ دو پرفیوم

اکثری از افراد بو اِ دو را با عطر معمولی اشتباه میlrm; گیرند. با این اینک واژه کلیدی "اِ دو" (از آب) است، که تاکید می lrm;کند عصاره ای در آن حل شده‌است. بخشی از ماده های روغنی جانور در عطر اِدو یا آب معطر یه خرده کمتر از حدود 15% تا 20% می باشد.

این عطر ها حدود 4 ساعت روی پوست باقی می lrm;مانند و در مقایسه با عطرها، نسبتا سبک می‌باشند و در حین روز قابل استفاده می باشند.

تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم
فرق در بین ادکلن و ادوتویلت و ادوپرفیوم
اِ دوتویلت

اِ دو تویلت برای او‌لین بار در قرن چهاردهم تولید شد و به آن "آب بهشتی" نیز گفته میlrm; شد.

امروزه نوعی رایحه سبک و ملایم می باشد که حاوی 5% تا 15% اسانس رایحه خالص میباشد که با الکل حل شده‌است و معمولا حدود 2 تا 3 ساعت ماندگاری دارااست و دارای عطر و بوی ملایم است که برای روزهای گرم تابستان مناسب می باشد و در حالتی که دنیای مد نمناک اشاره می کند امروزه این گونه عطر از محبوبیت بالایی برخوردار است.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۰:۰۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

عطرهای گلی

عطر زنانه خوشبو

عطرهای گلی

خیلی شل میتوانید بوی این قبیل عطرها را تشخیص دهید. بوی یک یا این که دو گل در آنان به راحتی قابل تشخیص میباشد. داخل مایه اصلی این گونه عطرها حاوی بو گل های مختلفی نظیر: رز، یاسمن، یاس، و مریم میباشد. این قبیل عطرها خاص خانم های احساساتی با روحیه زنانه میباشد. اکثر زمان ها خانم ها نسبت بدین گونه عطرها عشق خاصی دارا هستند و می قدرت اظهار‌کرد که‌این تیم از پاراگراف دوست داستنی ترین عطرهای انتخابی بوسیله بانوان میباشد. از گزاره پر اسم و رسم ترین عطرهایی این تیم نیز میتوان به موردها تحت اشاره نمود:
Dior J’Adore
Stella McCartney Stella
Yves Saint Laurent Baby Doll
Salvatore Ferragamo Incanto Charms

عطرهای خوراکی

این قبیل عطرها بوی مواد غذایی میدهند. این مجموعه نسبت به مجموعه های دیگر عمر کمتری داراست و نو تعدادی سال میباشد که به بازار عرضه میگردد. داخل مایه اصلی بوی این عطرها، عطر شکلات و وانیل را در بر داراست. این قبیل عطرها معمولاً برای خانم های خونگرم، کریم ومهربان و خانواده دوست پیشنهاد میشود. یک‌سری مثال از دوست داستنی ترین عطرهای خوراکی عبارتند از:
Aquolina Chocolovers
Thierry Mugler Angel
Britney Spears Fantasy
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهای شرقی

این قبیل عطرها دارنده عطر ای گرم، تند و معطر می باشند. باطن مایه ی اصلی این عطرها بوی دارچین و عنبر میدهد. این قبیل عطرها معمولاً آیتم گزینش خانم هایی قرار میگیرند که در عین آسانی بسیار اصیل می‌باشند، فریبنده و جالب می باشند، تصمیم به اکران دادن خویش دارا‌هستند و بدشان نمی آید که راس اعتنا توده قرار بگیرند. از پاراگراف دارای اسم و رسم ترین عطرهایی که می اقتدار در‌این تیم جای بخشید می شود به موردها پایین اشاره نمود:
Yves Saint Laurent Opium
Guerlain Shalimar
Calvin Klein Obsession

عطرهای چوبی

این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارا‌هستند ولی قدری ملایم خیس، دلپذیر تز و جاافتاده خیس میباشند. داخل مایه بوی این عطرها بو چوب، خزه، کفش تابستانی، سدر، و نعناع را در بر دارااست. عطرهایی که درین مجموعه جای می‌گیرند میتوانند اکثر وقت ها هم گزینه استعمال خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون. خانم هایی که قصد به به کار گیری از عطرهای با بو چوب دارا هستند عموماً سرزنده، آزاد شیوه، و خاکی می باشند. از پاراگراف دوست داستنی ترین عطرهای چوبی که اکنون آیتم به کار گیری قرار می‌گیرد عبارتند از:
Gucci Rush
Fendi Palazzo
Miss Boucheron

عطرهای زمستانی

بعضی وقتها فصل زمستان می‌تواند وحشتناک و بی رحم باشد و به پوست شما زخم وارد کرده و سالم کلی بدنتان را با خلل مواجه سازد. خوب می‌توانیم به راحتی و با به کار گیری از عطرهای منحصر فصل زمستان با بو های خیس و جدید هم خودمان را خوشبو کنیم و هم کاری کنیم تا بدنمان شم گرمای بیشتری نماید. اسپری و عطرهای مختلفی را می قدرت در فصل‌زمستان استفاده نمود البته بهتر میباشد هر عطری را که گزینش میکنید از تحت مجموعه عطرهای چوبی باشد و بوی درخت سرو در خویش داشته باشد. بوی چوبی که درین مدل عطرها شم می‌گردد سبب ساز میگردد که گرمای بیشتری را حس نمائید و دمای تن به صورت نرمال فراتر برود.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۶:۵۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

آیا بو گرمی مضر میباشد؟

عطر زنانه خوشبو


آیا بو گرمی مضر میباشد؟

تلاش می‌کنیم در‌این نوشته‌ی علمی به طور خودمونی و جاری بیان کنیم:

تا اکنون کسی به خیال بو گرمی نمرده! حتی بیمار هم نشده.

فقط تفاوت درصد طبیعی بودن و هنرمندانه بودن بو می‌باشد

بو گرمی با بو اورجینال تفاوتش اینه.
آلرژی پوستی چشم گردیده هم به خیال به کارگیری

رایحه در کالا رول(شیشه غلطکی پلاستیکی) می‌باشد،

زیرا ممکنه در اثر گرما مواد شیمیایی شیشه پلاستیکی وارد رایحه بشه.

 

آیا مخلوط کردن عطرها با هم صحت دارد؟
همینطور مخلوط بو ها صحیح وجود ندارد و ما هم‌ سفارش نمیکنیم

زیرا هر عطری از ترکیبات مختص ک مخصوص خودش تشکیل شده.

زیرا فرمول شیمیایی عطرا متفاوتن ممکنه سبب ساز آلرژی بشه.

اینکه اخیرا عطرها گرمی جای خودشو در بازار رایحه و ادکلن‌ پیدا کرده

و تونسته خوشو از هر نظر چه به نظر قیمتی چه به

حیث کیفیت و و … حتما جای ادکلن رو می گیره.

عطرها از برگزیدگان موسسه ها دارای اعتبار اروپایی وارد میشه. ذیل شدید ترین‌تحلیل ها ساخت.

برگزیدگان متخصصان عطری باطن این مجموعه ها سرگرم می باشند.

این که شیمیایی می باشند درسته خیلی چیزا شیمیایی اند

همه اسپری ها . ژل گیسو . تافت و همگی ی اسباب و اثاث آرایشی ها و … حتی روغن مایع…

به هر هم اکنون در صورتی هم مهلک!! و … بود مطمئن باشید وارد کشور ایران نمی شد.

به طور قاچاق که وارد نمیشه و ذیل محاسبه وزارت بهداشت وارد جمهوری اسلامی ایران میشن.
با این درحال حاضر توصیه میشه عطرو باطن کاسه های شیشه ای و اسپری استعمال کنیم.

به کارگیری از رایحه پرفیوم به طور مام رول(شیشه رولی) بر روی پوست تن فعالیت اشتباهیه

ولی چندین روز قبل یکی دوستان عزیز مخالف این صحبت عبد و بنده بوده

در کشورهای توسعه یافته رایحه به طور رقیق گردیده در کاسه شیشه ای و اسپری می بایست مصرف بشه

شما تو هیچ کشوری غیر از کشور‌ایران و افغانستان و عراق و از این قبیل مملکت ها مام رول پلاستیکی نمیبینید

زیرا مواد شیمیایی اسانس با مواد شیمیایی پلاستیک

برخورد انجام میده و ممکنه ساخت آلرژی کنن.

فروشگاه های خرده فروش که بی واسطه با مصرف کننده

در رابطه هستن می بایست این مسایل را با مشتری درمیون بزارن

و مشتری رو قانع کنن ک از ظروف پلاستیکی استعمال نکنند.

با این نحوه هم فروشنده بهره بهتری می‌کنه

 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۳:۵۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

طرز تهیه و تنظیم ریمل طبیعی

بهترین مارک ریمل
مرحله ۳٫ ذوب کردن محتویات با هم

برای ذوب کردن مواد میتوانید در یک ظرف آب داغ ریخته و بعد از آن پیاله محتویات ریمل را روی آن بگذارید تا حرارت ظرف زیرین مواد را با هم ذوب نماید. یه خرده طاقت نمایید تا مواد خودشان ذوب شود، نیازی وجود ندارد به طور دستی آن را هم بزنید.


طرز تهیه و تنظیم ریمل طبیعی
مرحله ۴٫ اضافه کردن ژل آلوئه ورا

مقدار ۴-۳ قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا را به ترکیب بیش تر کرده و به نقل از پرشین او تماما هم بزنید.

مرحله ۵٫ اضافه کردن زغال فعال گردیده

سه کپسول زغال فعال گردیده را شکسته و محتویات آن را درون ادغام ریخته و خوب هم بزنید.


شیوه تهیه و تنظیم ریمل طبیعی
مرحله ۶٫ تولید قیف پلاستیکی

یک پاکت پلاستیکی کوچک برداشته و یک ترک کوچک در آن ساخت نمائید. ترکیب را به باطن گونی منتقل نمائید.


طریق تهیه و تنظیم ریمل طبیعی

طریق تنظیم ریمل طبیعی
مرحله ۷٫ انتقال محتویات به تیوپ ریمل

بعداز ریختن محتویات به باطن انبان پلاستیکی، اینک آن را به باطن تیوپ منتقل فرمایید. هر وقت شم کردید مواد باطن تیوپ ریخته نمیشود با قلموی ریمل مواد را به باطن تیوپ هل دهید تا فضای کافی برای سایر مواد گشوده شود.


شیوه تنظیم ریمل طبیعی

شیوه تهیه و تنظیم ریمل طبیعی
طولانی تر بدانیم : تولید ریمل طبیعی و گیاهی پرپشت کننده مژه خانگی
ریمل طبیعی ، اموزش ایجاد ریمل خانگی برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها شایسته ترین ریمل، ریمل طبیعی و گیاهی میباشد که با مواد مغذی برای گیسو می قدرت در منزل تهیه و تنظیم کرد.

نحوه ایجاد ریمل طبیعی و گیاهی برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها

ریمل طبیعی علاوه بر زیبایی مژه ها موجب تقویت و پرپشت شدن مژه ها می گردد که با مواد طبیعی و روغن های گیاهی موءثر برای موی و مژه به آسانی در منزل ساخته می‌گردد.ریمل طبیعی چه گونه ریمل طبیعی و گیاهی خانگی بسازیم

طریق تنظیم ریمل طبیعی با روغن کرچک و پوست گردو برای زیاد شدن مژه
برای تنظیم این ریمل طبیعی نیاز به مقداری وازلین، روغن کرچک، اسانس پوست سبز گردو و روغن لاوندر دارید. با تهیه و تنظیم این ریمل به راحتی میتوانید مژه های تان را تقویت و رویش آنان را تحریک فرمایید. یک پیاله بلوری نشکن بردارید. ۱۵ گرم وازلین سپید رنگ را باطن آن قرار دهید و آن را روی حرارت غیر بدون واسطه بگذارید تا موم ذوب شود. بعد از آن ۴ تا۵ گرم روغن کرچک، یک گرم روغن پوست سبز گردو و یک گرم عصاره لاوندر را به آن بیشتر فرمائید و بگذارید سرد شود. میتوانید هر شب یک قطره از این کرم را قبلی از خواب با سرانگشتان تان روی مژه ها بمالید. ماساژ مژه ها و ریشه آن با این روغن مژه های تان را در کمتر از ۳ هفته بلند، پرپشت و مشکی می‌کند به نحوی که شما از این بعداز مصرف ریمل غنی می‌شوید.

شیوه تهیه و تنظیم ریمل طبیعی با مغز فندق و بادام برای تقویت مژه های نادر پشت
قوطی ریمیلتان را پاک کرده ، مغز گردو یا این که فندوق و یا این که بادام را کوبیده با یکی‌از دو قطره روغن زیتون ادغام کرده و به کار گیری نمایید که هم فروغ و روشنایی دیده را زیاد کرده و هم مژه ها را تقویت می‌نماید ضمنا اعتنا داشته باشید که روغن زیتون زیاد نباشد که شُره می نماید .


طریق تهیه و تنظیم ریمل طبیعی با روغن زیتون
امر تولید ریمل طبیعی و گیاهی موم و روغن زیتون

مواد لازم

نصف یک قاشق غذاخوری موم

نصف قاشق غذاخوری روغن زیتون


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۴:۳۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)